BURKIN

Конструктор контенту, після якого потенційні клієнти захочуть купувати.

Підвищує довіру, лояльність, свідомість потенційних клієнтів та головне - безпосередньо сприяє продажам.

Приємний бонус: контент за цим конструктором можна робити швидко, масово та нескінченно


Конструктор представлен у таблиці та поясненнях нижче. Під таблицею ми розберемо всі деталі та я наведу по кожному елементу приклади і покажу, як користуватись конструктором.

І, звісно, не обійшлось без відео демонстрації. Якщо будете дивитись цю сторінку з телефону, свайпайте таблицю ліворуч-праворуч.

Znimok_ekrana_o_22.03.37.png

Вище в нас таблиця для ознайомлення. І ось вам Гугл Таблиця саме для заповнення:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1W7myTclcCMuDcPDMjQzitIDY6cCfRCdADL7WmR_Ivc0/edit?usp=sharing 

Після переходу до таблиці відразу зробіть собі копію у розділі "Файл" вверху ліворуч. Тому що саме мій файл ви не зможете корегувати.

У чому смисл конструктора.

Весь контент, який виробите будь-де, в Інстаграм, у Фейсбук, на Ютьюб, у блозі, не повинен бути як "контент заради контенту. 

Для того, щоб наша аудиторія купувала саме у нас, саме наші продукти, щоб конверсії в продажі в нас були вище за конкурентів, нам потрібно постійно робити 2 речі.

1. Закладати смисли: про нас, як про експертів, про наших клієнтів, про наш продукт. Тому що те, навіщо ви все це робите, чому саме за допомогою цих своїх продуктів та саме цим людям, набагато важливіше, ніж сама інформація у продуктах, або якісь “фішечки”.

2. Заздалегідь обробляти заперечення, які можуть з’являтись у майбутньому під час продажів. Тоді коли прийде час продажів, ніяких питань у нашої аудиторії не залишиться. А залишиться тільки купувати наш продукт.

Тому ліворуч в нашій таблиці розміщені 3 “смисла” і 3 “заперечення”.

За допомогою конструктора ми не тільки будемо закладати смисли та обробляти заперечення, щоб підняти наші продажі, а й робити наш контент постійно цікавим, свіжим, різноманітним, та несхожим на контент конкурентів.

А гарна новина ще й в тому, що контент за цим конструктором якісно прогріває аудиторію і робить продажі без продажів, коли ви не тиснете на потенційних клієнтів і не бігаєте за ними зі "знижечками", а вони самі виявляють бажання купувати у вас.

Отже по горизонталі ми обробляємо можливі заперечення та закладаємо смисли. а по вертикалі надаємо контент у різних форматах. 

І коли вертикаль та горизонталь з’єднуються, відбувається магія. І цю магію можна робити нескінченно.

Перед тим, як перейдемо до прикладів та відео-пояснення, давайте розберемось в поняттях конструктора.

Спочатку нас цікавить вертикаль.

Контент. Під контентом мається на увазі будь-який корисний контент. Ви саме його любите, я знаю. Але майте на увазі, що “корисний контент” не дорівнює підвищенню продажів, та взагалі лояльності. 

Це помилка вважати, що аудиторія полюбляє саме такий і тільки такий контент. І що саме такий контент їм потрібен взагалі. Ви можете 2 години показувати на вебінарі конкретні кроки, як що робити тощо. А наприкінці ніхто нічого не купить. Звертали на це увагу? 

І навпаки - нічого конкретного (як вам може здаватись) не даєте аудиторії і отримуєте під кінець оплати. Це реальність. 

І ось недаремно в нашому конструкторі на корисний контент відводиться тільки 1 блок з тридцяти (6 горизонталей помножити на 5 вертикалей = 30.

Далі ви ще більше зрозумієте, чому.

Під контентом можуть бути користь, навчання, наприклад:

  • як робити щось,
  • кроки, 
  • секрети, 
  • формули, 
  • підказки,
  • переліки, 
  • схеми, 
  • майндмепи, 
  • інструкції, 
  • фішки, 
  • чек-листи, 
  • помилки, 
  • міфи,
  • та інше.

Історія. В історії ви не просто розповідаєте, що трапилось у вашому проф або особистому середовищі, а і спочатку розповідаєте, потім виводите у чому мораль всієї історії і наприкінці робите пропозицію: щось завантажити, купити тощо.

Показ. Тут ми щось демонструємо.

На відміну від "контенту, користі, навчання" тут показуємо, як це вже працює у нас, або у наших клієнтів та учнів (у відео чи скрінкастами), а не "як це зробити".

Наприклад, як виглядає ваш курс зсередини, що пишуть у чаті навчання, чеки оплати тощо;

Інтерактив.

Тут наша задача вивести аудиторію на дію. Ми можемо просити залишити коментар під дописом в Інстаграм, написати в Директ, зробити репост, запустити вірус для репостів. Кудись зайти та щось завантажити.

Наприклад:

"напишіть у директ і дам перелік..."

"зробіть репост і отримаєте схему..."

"поставте комент + напишіть в директ і вам прийде формула..."

"зайдіть за посиланням завантажте..."

"скажіть вашу думку..."

“як ви вважаєте, напишіть…”

Докази. Тут показуємо кейси та відгуки. З будь-яких каналів: свої кейси в плюс, свої кейси у мінус, кейси клієнтів, кейси учнів, відгуки із сесій, консультацій, коучингу, наставництва, консалтингу, позитивні коментарі, повідомлення в Діректі тощо. Будь що.

Вирішує кількість, тому що більшість аудиторії взагалі не дивляться ні відгуки, ні кейси. А ось кількість вражає.

Ну і наприкінці те, чого немає у таблиці, але те, що не менш важливо - це емоції. Аудиторія в перше чергу купує на емоціях і вже після вмикає логіку. А до таблиці я не додав, тому що це в нас нехай буде як атмосфера, через яку ми і будемо подавати весь контент за таблицею. 

А тепер розберемо горизонталь.

І ось-ось горизонталь і вертикаль почнуть з'єднуватись і тоді все стане на свої місця - ми з вами зрозуміємо, як все це працює.

Кожен блок вертикалі (які ми розглядали вище) нам треба показати через фільтр "Закладани смислу". Тобто через блоки горизонталі.

І це ми зробимо вже на відео. Дивіться, буль ласка, нижче 😉

12.png

ФОП Буркін Станіслав Володимирович, м. Запоріжжя, б. Будівельників 9 / 96

+380668605004 mail@stasburkin.com

Відмова від відповідальності

Правила та умови

Політика конфіденційності

© stasburkin. Усі права захищені

instagramtelegramyoutubetiktok